Правила відвідування салону

Еротичний масаж-це не тільки масаж оголеним тілом масажистки, це ще й створення між масажисткою і відвідувачем сприятливою і довірчої атмосфери. Масажистка намагається створити таку атмосферу, але деякі слова і дії відвідувача можуть зіпсувати цю атмосферу. Як підсумок - еротичний масаж перетворюється в зіпсований настрій, як масажистки, так і відвідувача.

Вам хочеться саме еротичного масажу, задоволення, гарного настрою, фізіологічного та морального задоволення? Дівчата масажистки із задоволенням втілять такі ваші бажання в еротичному масажі, якщо Ви будете дотримуватися певних правил відвідування салону «Роксолана». Ці правила були розроблені в процесі роботи салону, грунтуючись на досвіді. Не дотримання відвідувачами цих правил може призвести до того, що масажистка просто буде змушена припинити сеанс масажу без повернення сплачених коштів.

Правила відвідування:

  • Ми не надаємо послуги інтимного характеру (оральні, вагінальні та анальні).
  • Не варто пропонувати масажисткам на платній або безкоштовній основі вступити з Вами в статеві стосунки. Ця пропозиція принижує гідність дівчини, її професійні навички, її старання зробити Вам якісний еротичний масаж ... Природно після надходження такої пропозиції настрій масажистки істотно зіпсується, і якість проведеного еротичного масажу помітно знизиться.
  • Не допускається контакт Вашого статевого органу з геніталіями, обличчям і волоссям масажистки. Якщо ви не почуєте це з першого разу, дівчина змушена буде припинити масаж без повернення передоплати!
  • Не пропонуйте дівчатам на платній основі надавати інші види послуг (крім масажу) або поза територією салону. Не просіть дівчат обмінятися номерами телефонів. Навіть за спробу зробити це, масажистка буде звільнена.
  • Не допускається торкатися або проникати пальцями, язиком, або іншими сторонніми предметами в піхву, анальний прохід або рот масажистки. Якщо ви не почули це з першого разу, масажистка змушена буде припинити масаж без повернення передоплати!
  • Відвідувачам забороняється в кімнату заносити відео, фото, аудіо техніку, презервативи, вібратори, наркотичні речовини, сигарети і алкогольні напої.
  • Забороняється приносити в салон наркотичні та психотропні речовини. У разі порушення цього правила - масажистки будуть змушені попросити Вас залишити салон і Вам буде відмовлено в подальшому сервісі в нашому салоні.
  • Не рекомендується приходити на масаж в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння. Залежно від ступеня сп'яніння Вам може бути або відмовлено в сервісі, або Вам не зможуть гарантувати релакс.
  • Рекомендується записуватися на сеанс масажу завчасно.

Шановні Гості, поважайте старання і працю наших масажисток.