• «VIP»
  1 год | 1200 грн

  У цей масаж зібрані елементи всіх кращих програм. Масаж «VIP» починається з того, що дівчина ...

  У цей масаж зібрані елементи всіх кращих програм.

   

  Масаж «VIP» починається з того, що дівчина допомагає Вам прийняти душ.

   

  Використовуючи ласки свого тіла, вона побалує Вас пінним масажем. Ви неодмінно отримаєте задоволення від цієї процедури. Ковзання двох гарячих тіл крізь оксамитову ароматну піну, блаженство від дотику молодості, краси та пристрасті і в завершенні отримане легке солодке сп'яніння розслабить Ваше тіло та підготує Вас до наступного етапу.

   

  В якості наступного етапу виступатиме хороший професійний масаж усього тіла від п'ят до голови, в процесі якого здійснюється погладжування, розтирання і розминання кожної групи м'язів. 

   

  Далі, Вас чекає хвилююче занурення у світ «Піп-шоу». Цьому масажу особливу чутливість надають еротичні іграшки, якими дівчина пестячи себе, доводить Вас до «піку насолоди» своїм збудженим тілом.

   

  Спекотна близькість, хвилюючі дотики, еротичні фантазії… в кімнаті романтична атмосфера розслаблюючої музики. Ви лягаєте на спину, під голову дівчина кладе подушку, надаючи вам можливість відчути майбутнє блаженство спостерігаючи за нею. Дівчина допоможе вам лягти в зручну позу для масажу. Ваші ноги розведені, коліна злегка зігнуті, ваш лінгам повністю відкритий для масажу.

   

  Дівчина сидить у ваших ніг і руками розігріває м'язи ніг, рук, живота, грудей. Також своїми грудьми, животом дівчина ніжно, масажує ваш лінгам, внутрішню частину стегна, живіт. Це допоможе вам розслабитися і відчувати тепло та енергію ідеального ніжного жіночого тіла. При виконанні масажу, як правило, особлива увага приділяється лінгаму. Його масаж, жіночим тілом, безпосередньо впливає на ваші сексуальні можливості. Лінгам, заповнюється кров'ю і збільшується в розмірах.

   

  Уже після кількох сеансів масажу ви будете почувати зміни у вашому сексуальному житті. Даний масаж має максимальний ефект при м'якому лінгамі, тому масаж слід проводити після випуску вашої сексуальної енергії.

   

  Масаж виконується з арома маслами іланг-іланг, евкаліпт, почула, що підсилює ефект.

  Звертаємо Вашу увагу на те, що "пестити дівчину" коштує додатково 300 грн. до вартості масажу.

   

 • «Боді масаж»
  1 год | 600 грн

  Body масаж починається з класичного масажу. Дівчина дбайливо масажує кожну частину Вашого тіла...

  Body масаж починається з класичного масажу. Дівчина дбайливо масажує кожну частину Вашого тіла.

  Це знімає втому і напруженість, дарує тілу нові сили та енергію, яка стане в нагоді Вам протягом дня.

  Після того як Ви розслабилися, дівчина плавно переходить до другої частини масажу - еротичною. Еротичний масаж дівчина виконує своїм молодим оксамитовим тілом, що дуже схоже на красивий ніжний танець, який безумовно Вам сподобається. Масаж триває до повної релаксації.

  Звертаємо Вашу увагу на те, що "пестити дівчину" коштує додатково 300 грн. до вартості масажу.

 • «В полоні у танцю»
  30 хв | 1100 грн

  Цей дивовижний масаж починається з танцю дівчини. Танець надзвичайно гарний, відбувається в інтимній...

  Цей дивовижний масаж починається з танцю дівчини. Танець надзвичайно гарний, відбувається в інтимній обстановці при свічках і з романтичною музикою.

  Дівчина повільно себе оголює, тим самим стимулюючи Вас до еротичного масажу члена. Еротичний масаж члена та яєчок виконується руками масажистки,  доводячи Вас до повної релаксації (ерекції).  Цей масаж зарядить Вас позитивною енергією.

  Для замовлення масажу, залишайте заявку або телефонуйте.

  Звертаємо Вашу увагу на те, що "пестити дівчину" коштує додатково 300 грн. до вартості масажу.

 • «Від Роксолани»
  1 год 30 хв | 1300 грн

  Масаж «Від Роксолани» починається з того, що дівчина допомагає Вам прийняти душ. Використовуючи ласки свого тіла...

  Масаж «Від Роксолани» починається з того, що дівчина допомагає Вам прийняти душ. Використовуючи ласки свого тіла, вона побалує Вас пінним масажем.

  Ви неодмінно отримаєте задоволення від цієї процедури. Ковзання двох гарячих тіл крізь оксамитову ароматну піну, блаженство від дотику молодості, краси і пристрасті і в завершенні отримане Вами легке солодке сп'яніння розслабить Ваше тіло і підготує Вас до наступного етапу.

  В якості наступного етапу виступатиме хороший професійний масаж усього тіла від п'ят до голови, в процесі якого здійснюється погладжування, розтирання, розминка і вібрація кожної групи м'язів. Після такого масажу Ви відчуєте прилив життєвої енергії, бадьорість душі та тіла.

  Після цього Вас чекає хвилююче занурення у світ еротичного масажу. Спекотна близькість, хвилюючі дотики, еротичні фантазії і панує в кімнаті романтична атмосфера розслаблюючої музики. Ви лягаєте на спину, під голову дівчина кладе подушку, надаючи вам можливість відчути майбутнє блаженство, спостерігаючи за нею. Дівчина допоможе вам лягти в зручну позу для масажу. Ваші ноги розведені, коліна злегка зігнуті, ваш лингам повністю відкритий для масажу.

  Дівчина сидить у ваших ніг і руками розігріває м'язи ніг, рук, живота, грудей. Також своїми грудьми, животом дівчина ніжно, масажує Ваш лінгам, внутрішню частину стегна, живіт. Це допоможе Вам розслабитися і відчувати тепло та енергію ідеального ніжного жіночого тіла. При виконанні масажу, як правило, особлива увага приділяється лінгаму. Його масаж, жіночим тілом, безпосередньо впливає на Ваші сексуальні можливості. Лінгам, заповнюється кров'ю і збільшується в розмірах.

  Даний масаж має максимальний ефект при м'якому лінгамі, тому масаж слід проводити після випуску вашої сексуальної енергії. За спеціальною стародавньою технологією використовуючи арома масла, що мають вплив на чоловічу потенцію, масажистка робить Вам компрес в області проміжності (зовнішня частина простати). Потім кінчиками пальців втирає ці масла.

  Уже після кількох сеансів масажу Ви будете почувати зміни у Вашому сексуальному житті.

  Масаж виконується з арома маслами іланг-іланг, евкаліпт, почула, що підсилює ефект.

  Звертаємо Вашу увагу на те, що "пестити дівчину" коштує додатково 300 грн. до вартості масажу.

 • «Для пар»
  1 год | 1800 грн

  Відчуйте прилив свіжих сил та проведіть своє дозвілля з ніжними феями...

  Відчуйте прилив свіжих сил та проведіть своє дозвілля з ніжними феями...

  ... Які допоможуть Вам і Вашій другій половинці досягти піку насолоди. Адже це так сексуально та романтично ...

  Звертаємо Вашу увагу на те, що "пестити дівчат" коштує додатково по 300 грн. кожній масажистці до вартості масажу.

 • «Еліт»
  1 год 40 хв | 1700 грн

  Родзинка цього масажу полягає в тому, що Ви «підглядаєте», як дівчина пестячи ...

  Родзинка цього масажу полягає в тому, що Ви «підглядаєте», як дівчина пестячи, доводить себе до релаксу, потім, масажуючи Вас своїм збудженим тілом, вона доводить Вас до «піку насолоди».

  Після Вашої бурхливої ​​ерекції, ніжні руки дівчини подарують Вам класичний розслаблюючий масаж усього тіла. Від кінчиків пальців ніг до голови. Потім (за Вашим бажанням), масажистка зробить Вам масаж з коньяком до приємної теплоти.

  Далі «на контрасті», легкими дотиками «обпече» Вас шматочками льоду, після цього зробить Вам масаж половинками апельсина і на завершення всього цього, легкими, як гілка сакури ласкавими поцілунками і язичком ніжних губок зніме з Вас весь цей коктейль, а з ним і напруження ...

  Звертаємо Вашу увагу на те, що "пестити дівчину" коштує додатково 300 грн. до вартості масажу.

   

 • «Лінгам»
  30 хв | 500 грн

  Максимум задоволення при мінімальній ціні. Масаж складається з однієї еротичної частини ...

  Максимум задоволення при мінімальній ціні.

  Масаж складається з однієї еротичної частини. Дівчина виконує його своїм молодим, оксамитовим тілом, приділяючи особливу увагу Вашому лінгаму, що безумовно, Вам дуже сподобається. Масаж триває до повної релаксації.

  Звертаємо Вашу увагу на те, що "пестити дівчину" коштує додатково 300 грн. до вартості масажу.

 • «Лесбі шоу»
  30 хв | 1200 грн

  Цей прекрасно проведений час Ви запам'ятаєте на завжди! Таємні мрії перетворюються на реальність ...

  Цей прекрасно проведений час Ви запам'ятаєте назавжди!

  Таємні мрії перетворюються на реальність ... Нарешті  Ви побачите все в живу ...

  Дівчата починаючи пестити одне одного, плавно втягують Вас в гру. Наносять на своє і Ваше тіло масажне масло, для легкості ковзання. Занурюють Вас в еротичний боді масаж, довівши Вас до повної релаксації своїм тілом: грудьми, животиком і ягодичками.

  Звертаємо Вашу увагу на те, що "пестити дфвчат" коштує додатково по 300 грн. кожній масажистці.

   

 • «Масаж камінням»
  2 год | 3000 грн

  Стоун-терапія - дуже древній вид цілющого впливу на організм, в його основі лежить особлива техніка масажу природними каменями...

  Стоун-терапія - дуже древній вид цілющого впливу на організм, в його основі лежить особлива техніка масажу природними каменями. Суть цього методу, так звана термотерапія - температурний і енергетичний вплив на біологічно активні точки людського тіла гарячих і холодних каменів ...

  Розслабтеся і пориньте в чарівну магію цілющого масажу, і Ви неодмінно отримаєте нову, життєву енергію Землі, яка спеціально для Вас, народила таке творіння, як базальт.

  Цей масаж Вам зроблять дві професійні масажистки, в ході якого, Ви відчуєте неймовірне, незвичайне і фантастичне переплетення еротики і стоун терапії ...

  Процедура масажу почнеться з спільного душу з однією із обраних Вами масажисток.

  У масажній кімнаті Вас чекатиме друга масажистка. Потім, чарівні дівчата, своїми оголеними тілами приступлять до еротичного Боді масажу, ніжно ковзаючи по Вашому тілу грудьми, животиком і сідничками, допомагаючи досягти «піку насолоди».

  Після релаксу (ерекції), дівчата дбайливо масажують кожну частину Вашого тіла. Це зніме втому і напруженість, подарує тілу нові сили та енергію.

  Під час переходу до стоун масажу на Вас чекає чайна церемонія.

  Процедура масажу закінчується спільним душем з однією з обраних Вами масажисток.

  Звертаємо Вашу увагу на те, що "пестити дівчат" коштує додатково по 300 грн. кожній масажистці до вартості масажу

 • «Масаж утрьох»
  1 год | 1200 грн

  Цим масажем раді будуть Вас побалувати дві обрані Вами красуні ... Спочатку вони подарують Вам жаркий еротичний танець...

  Цим масажем раді будуть Вас побалувати дві обрані Вами красуні ... Спочатку вони подарують Вам жаркий еротичний танець, в процесі якого сексуально оголять себе, а потім приступлять до виконання еротичного масажу, тобто того ж танцю тільки вже на Вашому тілі. Дівчата будуть Вас масажувати як по черзі так і разом, доводячи до повної релаксації. Після чого Вас чекає класичний масаж усього тіла, який підбадьорить і освіжить Вас.

  Звертаємо Вашу увагу на те, що "пестити дівчат" коштує додатково по 300 грн. кожній масажистці до вартості масажу.

 • «Пінний»
  10-15 хв | 300 грн

  Як доповнення до різних видів масажів. Окремо не виконується.

  Як доповнення до різних видів масажів. Окремо не виконується.

 • «Піп-шоу»
  30 хв | 800 грн

  Peep - в перекладі з англійської, «підглядати». Родзинка цього масажу полягає в тому, що Ви «підглядаєте»....

  Peep - в перекладі з англійської, «підглядати». Родзинка цього масажу полягає в тому, що Ви «підглядаєте», як дівчина пестячи, доводить себе до релаксу, потім, масажуючи Вас своїм збудженим тілом, вона доводить Вас до «піку насолоди». Після Вашої бурхливої ерекції, ніжні руки деушка зроблять Вам розслабляючий масаж.
  Як окремий масаж 30 хвилин ціна 800 грн.
  Як додаток до будь-якого масажу (час не враховується) ціна - 300 грн.

  Звертаємо Вашу увагу на те, що "пестити дівчину" коштуж долатково 300 грн. до вартості масажу.

 • «Піп-шоу» Тріо
  30 хв | 1400 грн

  Цьому масажу особливе відчуття надають еротичні іграшки...

  Ваші почуття, це "пік насолоди" до якого дівчата доводять Вас своїми збудженими тілами. (при Вашому бажанні, цьому масажу особливу чутливість надають еротичні іграшки ...)

  Після Вашої бурхливої ерекції, ніжні руки дівчат зроблять Вам розслаблюючий масаж.

  Звертаємо Вашу увагу на те, що "пестити дівчат" коштує по 300 грн. кожній масажистці, додатково до вартості масажу.

 • «Подвійний релакс»
  1 час 30 мин | 800 грн

  Ви відчуєте на собі всі принади жіночої оголеного тіла і, як воно гармонійно поєднується ...

  Ви відчуєте на собі всі принади жіночої оголеного тіла і, як воно гармонійно поєднується з романтичною музикою. Щільно до Вас притискаючись, дівчина понесе Вас в солодкий світ фантазій. Після релаксації відновити Ваші сили допоможе тонізуючий масаж, який плавно перетвориться на другий сеанс еротичного масажу. І Ви знову зможете випробувати ці незабутні хвилини!

  Звертаємо Вашу увагу на те, що "пестити дівчину додатково коштує 300 грн. до вартості масажу.

 • «Подвійний релакс» Тріо
  1 год 30 хв | 1500 грн

  Дві чарівні дівчата, еротично танцюючи, повільно знімають з себе одяг. Порушуючи Вас своїми дотиками...

  Дві чарівні дівчата, еротично танцюючи, повільно знімають з себе одяг. Порушуючи Вас своїми дотиками, плавно переходять до еротичного масажу.

  Ви відчуєте на собі всі принади жіночої оголеного тіла і як воно гармонійно поєднується з романтичною музикою. Щільно до Вас притискаючись, дівчата віднесуть Вас у солодкий світ фантазій.

  Після релаксації відновити Ваші сили допоможе тонізуючий масаж, який плавно перетвориться на другий сеанс еротичного масажу. І Ви знову зможете випробувати ці незабутні хвилини!

  Звертаємо Вашу увагу на теЮ що "пестити дівчат" коштує додатково по 300 грн. кожній масажистці до вартості масажу.

 • «Східна казка»
  1 год | 1000 грн

  Дівчина приймаючи з Вами душ, робить своїм оксамитовим тілом Вам пінний масаж, доводячи Вас до релаксації...

  Дівчина приймаючи з Вами душ, робить своїм оксамитовим тілом Вам пінний масаж, доводячи Вас до релаксації (ерекції).

  Потім Ви разом з дівчиною проходите в спеціально підготовлену кімнату, де вона зробить Вам хороший класичний масаж усього тіла починаючи від пальчиків ніг, закінчуючи пальчиками рук. після цього плавно переходячи на еротичний масаж, вона доводить Вас до другої релаксації, після якої допомагає в душі змити з Вашого тіла масажне масло.

  Звертаємо Вашу увагу на те, що "пестити дівчину" коштує додатково 300грн. до вартості масажу.

 • «Східна казка» Тріо
  1 год 30 хв | 1800 грн

  Дівчина приймаючи з Вами душ, робить своїм оксамитовим тілом Вам пінний масаж, доводячи Вас до релаксації...

  Дівчина приймаючи з Вами душ, робить своїм оксамитовим тілом Вам пінний масаж, доводячи Вас до релаксації.

  Потім Ви разом з дівчиною проходите в спеціально підготовлену кімнату, де Вас чекає ще одна чарівна дівчина. Разом вони зроблять Вам хороший класичний масаж усього тіла починаючи від пальчиків ніг, закінчуючи пальчиками рук. після цього плавно переходячи на еротичний масаж, вони доводить Вас до другої релаксації, після якої одна з дівчат допомагає в душі змити з Вашого тіла масажну олію.

  Звертаємо Вашу увагу на те, що "пестити дівчат" коштує додатково по 300 грн. кожній масажистці до вартості масажу.

 • Масаж «Султану»
  1 год 30 хв | 2000 грн

  Цьому масажу особливу чутливість надають дві наложниці, які граючи еротичними іграшками ...

  Цьому масажу особливу чутливість надають дві наложниці, які граючи еротичними іграшками пестячи кожна себе а потім одна-іншу, доводять свого Султана до «піку насолоди» своїми збудженими тілами. Після бурхливої ерекції, ніжні наложниці зроблять своєму Султану розслабляючий масаж в чотири руки.

  Потім Ви отримаєте унікальну можливість випробувати на своєму організмі елементи масажу камінням. Після такого масажу Ви відчуєте прилив життєвої енергії, бадьорість душі і тіла.

  Після масажу наложниці намазуючи маслом, починають пестити одна одну, плавно залучаючи свого Султана в гру, роблячи еротичний Бодді масаж грудьми, животиком і сідничками, занурюють його в хмари блаженства, повторно допомагаючи досягти «піку насолоди».

  Звертаємо Вашу увагу на те, що "пестити дівчат" коштує додатково по 300 грн. кожній масажистці до вартості масажу.

З давніх часів люди використовували масаж як потужний засіб позбавлення від недуг. Завдяки масажу у людей активізується внутрішній енергетичний потенціал, поліпшується настрій, що дозволяє вже з перших сеансів відчути повноту життя.

Лікувальні властивості масажу відомі протягом усього існування людства, починаючи від первісних людей і простих погладжувань тіла, до сучасних професіоналів своєї справи.Майстри масажу не приховують користі від проведення процедури, тим самим ще раз підкреслюючи користь від глибокої розминки вашого тіла.

Зараз важко сказати, де ж вперше застосували техніку розминки тіла, яка крім задоволення, несе ще безпосередню користь організму. Однак, значення слова «масаж» практично на всіх мовах схоже. На «Дотик», «приємні натискання», «прилипають пальці». Напевно ви відчували, наскільки приємно знаходиться в руках професійного масажиста, який підносить майстерність і насолоду в одному сеансі.

Існуючих видів масаж дуже багато. Починаючи від простої розминки тіла і закінчуючи складними рухами, які здатні реабілітувати. Але, ніщо так не захоплює, ніщо так не заворожує, як прекрасно виконаний еротичний масаж.

Еротичний масаж ­ це не просто оголена дівчина, завдання якої вас здивувати. В першу чергу це шоу, програма, спектакль, який націлений на повне задоволення потайних і прихованих бажань клієнта. Розкриваючи перед клієнтом таємниці світу еротичних фантазій, масажистка прагне довести клієнта до пікових, бурхливих емоцій.

Професійні масажистки проходять не один тиждень підготовки, щоб приступити до справжньої роботи. Так як сеанс еротичного масажу складається з декількох етапів, кожному з них потрібно приділити увагу, щоб ефект від всієї програми був максимальним.

Вся таємниця масажу розкрита в нашому салоні «Роксолана». Тільки професійні дівчата, тільки якісний підхід до справи! Ми прагнемо донести смак і повноту масажу кожному. Чекаємо вас в нашому салоні «Роксолана».