Чому Варто до нас приїхати?

Сертифікати
Відмінна чистота
Масажистки з настроєм
Працюємо цілодобово
Виїзди по Києву
50 г. коньяку
в подарунок
Свіжі фрукти
в подарунок
Аромотерапія
в подарунок
Аудіотерапія
в подарунок
Чайна царемонія
в подарунок

Еротичний масаж — чарівний світ незабутніх відчуттів

Ласкаво просимо в чарівний світ незабутніх відчуттів еротичного масажу та неймовірних задоволень чуттєвого масажу! Цей світ схожий на казку і цією казкою ми хочемо поділитися саме з Вами.

Масаж в східних теоріях на відміну від західних, завжди вважається зціленням душі і тіла. На заході вже пізнали принадність східного масажу, при якому в тілі виробляються спеціальні гормони, які зціляють і фізично і морально.

Масаж прекрасно знімає стрес і напруження. Крім того, чуттєвий еротичний масаж - це прекрасний спосіб відкрити світ власних відчуттів. Чуттєвий масаж веде до гармонії і балансу між п'ятьма емоціями і відповідними елементами: Вода - страх; Вогонь - збудження; Дерево - гнів; Земля - печаль; Метал - біль.

Популярні масажі

 • 82
  Масаж «Султану»
  1 год 30 хв | 2000 грн

  Цьому масажу особливу чутливість надають дві наложниці, які граючи еротичними іграшками пестячи кожна себе а потім одна-іншу, доводять свого Султана до «піку насолоди» своїми збудженими тілами. Після бурхливої ерекції, ніжні наложниці зроблять своєму Султану розслабляючий масаж в чотири руки.

  Потім Ви отримаєте унікальну можливість випробувати на своєму організмі елементи масажу камінням. Після такого масажу Ви відчуєте прилив життєвої енергії, бадьорість душі і тіла.

  Після масажу наложниці намазуючи маслом, починають пестити одна одну, плавно залучаючи свого Султана в гру, роблячи еротичний Бодді масаж грудьми, животиком і сідничками, занурюють його в хмари блаженства, повторно допомагаючи досягти «піку насолоди».

  Звертаємо Вашу увагу на те, що "пестити дівчат" коштує додатково по 300 грн. кожній масажистці до вартості масажу.

 • 101
  «VIP»
  1 год | 1200 грн

  У цей масаж зібрані елементи всіх кращих програм.

   

  Масаж «VIP» починається з того, що дівчина допомагає Вам прийняти душ.

   

  Використовуючи ласки свого тіла, вона побалує Вас пінним масажем. Ви неодмінно отримаєте задоволення від цієї процедури. Ковзання двох гарячих тіл крізь оксамитову ароматну піну, блаженство від дотику молодості, краси та пристрасті і в завершенні отримане легке солодке сп'яніння розслабить Ваше тіло та підготує Вас до наступного етапу.

   

  В якості наступного етапу виступатиме хороший професійний масаж усього тіла від п'ят до голови, в процесі якого здійснюється погладжування, розтирання і розминання кожної групи м'язів. 

   

  Далі, Вас чекає хвилююче занурення у світ «Піп-шоу». Цьому масажу особливу чутливість надають еротичні іграшки, якими дівчина пестячи себе, доводить Вас до «піку насолоди» своїм збудженим тілом.

   

  Спекотна близькість, хвилюючі дотики, еротичні фантазії… в кімнаті романтична атмосфера розслаблюючої музики. Ви лягаєте на спину, під голову дівчина кладе подушку, надаючи вам можливість відчути майбутнє блаженство спостерігаючи за нею. Дівчина допоможе вам лягти в зручну позу для масажу. Ваші ноги розведені, коліна злегка зігнуті, ваш лінгам повністю відкритий для масажу.

   

  Дівчина сидить у ваших ніг і руками розігріває м'язи ніг, рук, живота, грудей. Також своїми грудьми, животом дівчина ніжно, масажує ваш лінгам, внутрішню частину стегна, живіт. Це допоможе вам розслабитися і відчувати тепло та енергію ідеального ніжного жіночого тіла. При виконанні масажу, як правило, особлива увага приділяється лінгаму. Його масаж, жіночим тілом, безпосередньо впливає на ваші сексуальні можливості. Лінгам, заповнюється кров'ю і збільшується в розмірах.

   

  Уже після кількох сеансів масажу ви будете почувати зміни у вашому сексуальному житті. Даний масаж має максимальний ефект при м'якому лінгамі, тому масаж слід проводити після випуску вашої сексуальної енергії.

   

  Масаж виконується з арома маслами іланг-іланг, евкаліпт, почула, що підсилює ефект.

  Звертаємо Вашу увагу на те, що "пестити дівчину" коштує додатково 300 грн. до вартості масажу.

   

 • 102
  «Лесбі шоу»
  30 хв | 1200 грн

  Цей прекрасно проведений час Ви запам'ятаєте назавжди!

  Таємні мрії перетворюються на реальність ... Нарешті  Ви побачите все в живу ...

  Дівчата починаючи пестити одне одного, плавно втягують Вас в гру. Наносять на своє і Ваше тіло масажне масло, для легкості ковзання. Занурюють Вас в еротичний боді масаж, довівши Вас до повної релаксації своїм тілом: грудьми, животиком і ягодичками.

  Звертаємо Вашу увагу на те, що "пестити дфвчат" коштує додатково по 300 грн. кожній масажистці.

   

 • 107
  «Еліт»
  1 год 40 хв | 1700 грн

  Родзинка цього масажу полягає в тому, що Ви «підглядаєте», як дівчина пестячи, доводить себе до релаксу, потім, масажуючи Вас своїм збудженим тілом, вона доводить Вас до «піку насолоди».

  Після Вашої бурхливої ​​ерекції, ніжні руки дівчини подарують Вам класичний розслаблюючий масаж усього тіла. Від кінчиків пальців ніг до голови. Потім (за Вашим бажанням), масажистка зробить Вам масаж з коньяком до приємної теплоти.

  Далі «на контрасті», легкими дотиками «обпече» Вас шматочками льоду, після цього зробить Вам масаж половинками апельсина і на завершення всього цього, легкими, як гілка сакури ласкавими поцілунками і язичком ніжних губок зніме з Вас весь цей коктейль, а з ним і напруження ...

  Звертаємо Вашу увагу на те, що "пестити дівчину" коштує додатково 300 грн. до вартості масажу.

   

 • 103
  «Масаж камінням»
  2 год | 3000 грн

  Стоун-терапія - дуже древній вид цілющого впливу на організм, в його основі лежить особлива техніка масажу природними каменями. Суть цього методу, так звана термотерапія - температурний і енергетичний вплив на біологічно активні точки людського тіла гарячих і холодних каменів ...

  Розслабтеся і пориньте в чарівну магію цілющого масажу, і Ви неодмінно отримаєте нову, життєву енергію Землі, яка спеціально для Вас, народила таке творіння, як базальт.

  Цей масаж Вам зроблять дві професійні масажистки, в ході якого, Ви відчуєте неймовірне, незвичайне і фантастичне переплетення еротики і стоун терапії ...

  Процедура масажу почнеться з спільного душу з однією із обраних Вами масажисток.

  У масажній кімнаті Вас чекатиме друга масажистка. Потім, чарівні дівчата, своїми оголеними тілами приступлять до еротичного Боді масажу, ніжно ковзаючи по Вашому тілу грудьми, животиком і сідничками, допомагаючи досягти «піку насолоди».

  Після релаксу (ерекції), дівчата дбайливо масажують кожну частину Вашого тіла. Це зніме втому і напруженість, подарує тілу нові сили та енергію.

  Під час переходу до стоун масажу на Вас чекає чайна церемонія.

  Процедура масажу закінчується спільним душем з однією з обраних Вами масажисток.

  Звертаємо Вашу увагу на те, що "пестити дівчат" коштує додатково по 300 грн. кожній масажистці до вартості масажу

 • 106
  «Від Роксолани»
  1 год 30 хв | 1300 грн

  Масаж «Від Роксолани» починається з того, що дівчина допомагає Вам прийняти душ. Використовуючи ласки свого тіла, вона побалує Вас пінним масажем.

  Ви неодмінно отримаєте задоволення від цієї процедури. Ковзання двох гарячих тіл крізь оксамитову ароматну піну, блаженство від дотику молодості, краси і пристрасті і в завершенні отримане Вами легке солодке сп'яніння розслабить Ваше тіло і підготує Вас до наступного етапу.

  В якості наступного етапу виступатиме хороший професійний масаж усього тіла від п'ят до голови, в процесі якого здійснюється погладжування, розтирання, розминка і вібрація кожної групи м'язів. Після такого масажу Ви відчуєте прилив життєвої енергії, бадьорість душі та тіла.

  Після цього Вас чекає хвилююче занурення у світ еротичного масажу. Спекотна близькість, хвилюючі дотики, еротичні фантазії і панує в кімнаті романтична атмосфера розслаблюючої музики. Ви лягаєте на спину, під голову дівчина кладе подушку, надаючи вам можливість відчути майбутнє блаженство, спостерігаючи за нею. Дівчина допоможе вам лягти в зручну позу для масажу. Ваші ноги розведені, коліна злегка зігнуті, ваш лингам повністю відкритий для масажу.

  Дівчина сидить у ваших ніг і руками розігріває м'язи ніг, рук, живота, грудей. Також своїми грудьми, животом дівчина ніжно, масажує Ваш лінгам, внутрішню частину стегна, живіт. Це допоможе Вам розслабитися і відчувати тепло та енергію ідеального ніжного жіночого тіла. При виконанні масажу, як правило, особлива увага приділяється лінгаму. Його масаж, жіночим тілом, безпосередньо впливає на Ваші сексуальні можливості. Лінгам, заповнюється кров'ю і збільшується в розмірах.

  Даний масаж має максимальний ефект при м'якому лінгамі, тому масаж слід проводити після випуску вашої сексуальної енергії. За спеціальною стародавньою технологією використовуючи арома масла, що мають вплив на чоловічу потенцію, масажистка робить Вам компрес в області проміжності (зовнішня частина простати). Потім кінчиками пальців втирає ці масла.

  Уже після кількох сеансів масажу Ви будете почувати зміни у Вашому сексуальному житті.

  Масаж виконується з арома маслами іланг-іланг, евкаліпт, почула, що підсилює ефект.

  Звертаємо Вашу увагу на те, що "пестити дівчину" коштує додатково 300 грн. до вартості масажу.

 • 104
  «Для пар»
  1 год | 1800 грн

  Відчуйте прилив свіжих сил та проведіть своє дозвілля з ніжними феями...

  ... Які допоможуть Вам і Вашій другій половинці досягти піку насолоди. Адже це так сексуально та романтично ...

  Звертаємо Вашу увагу на те, що "пестити дівчат" коштує додатково по 300 грн. кожній масажистці до вартості масажу.

 • 105
  «Східна казка»
  1 год | 1000 грн

  Дівчина приймаючи з Вами душ, робить своїм оксамитовим тілом Вам пінний масаж, доводячи Вас до релаксації (ерекції).

  Потім Ви разом з дівчиною проходите в спеціально підготовлену кімнату, де вона зробить Вам хороший класичний масаж усього тіла починаючи від пальчиків ніг, закінчуючи пальчиками рук. після цього плавно переходячи на еротичний масаж, вона доводить Вас до другої релаксації, після якої допомагає в душі змити з Вашого тіла масажне масло.

  Звертаємо Вашу увагу на те, що "пестити дівчину" коштує додатково 300грн. до вартості масажу.

Правила відвідування салону

Еротичний масаж-це не тільки масаж оголеним тілом масажистки, це ще й створення між масажисткою і відвідувачем сприятливою і довірчої атмосфери. Масажистка намагається створити таку атмосферу, але деякі слова і дії відвідувача можуть зіпсувати цю атмосферу. Як підсумок - еротичний масаж перетворюється в зіпсований настрій, як масажистки, так і відвідувача.

Вам хочеться саме еротичного масажу, задоволення, гарного настрою, фізіологічного та морального задоволення? Дівчата масажистки із задоволенням втілять такі ваші бажання в еротичному масажі, якщо Ви будете дотримуватися певних правил відвідування салону «Роксолана». Ці правила були розроблені в процесі роботи салону, грунтуючись на досвіді. Не дотримання відвідувачами цих правил може призвести до того, що масажистка просто буде змушена припинити сеанс масажу без повернення сплачених коштів.

Еротичний масаж-це не тільки масаж оголеним тілом масажистки, це ще й створення між масажисткою і відвідувачем сприятливою і довірчої атмосфери. Масажистка намагається створити таку атмосферу, але деякі слова і дії відвідувача можуть зіпсувати цю атмосферу. Як підсумок - еротичний масаж перетворюється в зіпсований настрій, як масажистки, так і відвідувача.

Вам хочеться саме еротичного масажу, задоволення, гарного настрою, фізіологічного та морального задоволення? Дівчата масажистки із задоволенням втілять такі ваші бажання в еротичному масажі, якщо Ви будете дотримуватися певних правил відвідування салону «Роксолана». Ці правила були розроблені в процесі роботи салону, грунтуючись на досвіді. Не дотримання відвідувачами цих правил може призвести до того, що масажистка просто буде змушена припинити сеанс масажу без повернення сплачених коштів.

Правила відвідування:

 • Ми не надаємо послуги інтимного характеру (оральні, вагінальні та анальні).
 • Не варто пропонувати масажисткам на платній або безкоштовній основі вступити з Вами в статеві стосунки. Ця пропозиція принижує гідність дівчини, її професійні навички, її старання зробити Вам якісний еротичний масаж ... Природно після надходження такої пропозиції настрій масажистки істотно зіпсується, і якість проведеного еротичного масажу помітно знизиться.
 • Не допускається контакт Вашого статевого органу з геніталіями, обличчям і волоссям масажистки. Якщо ви не почуєте це з першого разу, дівчина змушена буде припинити масаж без повернення передоплати!
 • Не пропонуйте дівчатам на платній основі надавати інші види послуг (крім масажу) або поза територією салону. Не просіть дівчат обмінятися номерами телефонів. Навіть за спробу зробити це, масажистка буде звільнена.
 • Не допускається торкатися або проникати пальцями, язиком, або іншими сторонніми предметами в піхву, анальний прохід або рот масажистки. Якщо ви не почули це з першого разу, масажистка змушена буде припинити масаж без повернення передоплати!
 • Відвідувачам забороняється в кімнату заносити відео, фото, аудіо техніку, презервативи, вібратори, наркотичні речовини, сигарети і алкогольні напої.
 • Забороняється приносити в салон наркотичні та психотропні речовини. У разі порушення цього правила - масажистки будуть змушені попросити Вас залишити салон і Вам буде відмовлено в подальшому сервісі в нашому салоні.
 • Не рекомендується приходити на масаж в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння. Залежно від ступеня сп'яніння Вам може бути або відмовлено в сервісі, або Вам не зможуть гарантувати релакс.
 • Рекомендується записуватися на сеанс масажу завчасно.

Шановні Гості, поважайте старання і працю наших масажисток.

Ознайомитись з правилами

 

Як ми працюємо